Kolczyki oraz innego rodzaju biżuteria do piercingu. Jakie biżuterię kupować, żeby nasze przekłucie doskonale się prezentowało i szybko wygoiło?

W ostatnich latach piercing stał się coraz bardziej popularny. Nie tylko młode osoby chętnie przekłuwają uszy bądź wykonują kolczyki w innych częściach ciała. Dobrze zrobiony piercing może stanowić piękną ozdobę naszego ciała, tym bardziej kiedy towarzyszy mu dobrze dopasowany kolczyk.

Na rynku dostępne jest bardzo dużo typów kolczyków do piercingu. Doskonale znają się na nich osoby, które samodzielnie zajmują się wykonywaniem piercingu. Zależnie od tego jakiego typu kolczyk posiadamy i w jakim jest miejscu możemy wybrać określony rodzaj biżuterii. Większość sprzedawanych produktów to kolczyki na uszy, te które nosi prawie w witrynie manzuko!

moda - fotografia
Autor: Flavio Lorenzo Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com

Przez pierwsze tygodnie najkorzystniej jest zakładać kolczyki, które umożliwiają poprawne gojenie się ran jak również zapobiegają przed zahaczaniem się biżuterii na przykład o ubranie bądź włosy. kolczyki kółka lub krótkie labrety pozwolą na dobre utrzymanie higieny w okolicy przekłuwanego miejsca. Gdy nasze przekłucie się zagoi można zacząć poszukiwanie idealnej biżuterii dla nas (zobacz te akcesoria do biżuterii). Osoby, które mają kolczyk w pępku znajdą fantazyjne kolczyki z cyrkoniami czy też łańcuszki na brzuch, które doskonale skomponują się z wykonanym piercingiem.

Pełne kolorów oraz niebanalnych kształtów kolczyki możemy odnaleźć w wielu sklepach internetowych. Wiele z nich oferuje również dodatkową usługę sterylizowania kupionych kolczyków. Korzystając z tej usługi, możemy być pewni, iż zakupiony kolczyk będzie idealnie czysty a także po założeniu nie spowoduje żadnego zakażenia. Jeżeli odpowiednio będziemy dbać o nasz kolczyk, może on stać się niesamowitą ozdobą. W połączeniu z interesują biżuterią sprawi, iż każdy będzie zachwycony naszym oryginalnym piercingiem.