Pomysł na upominek dla przyjaciółki

Znacie się od wielu lat, pomagacie sobie i wiecie na swój temat w zasadzie wszystko. Kiedy jednakże przychodzi do znalezienia konkretnego prezentu, trudno zdecydować się na coś konkretnego i niestandardowego. Co podarować bliskiej znajomej na urodziny?

Coś praktycznego i ładnego
Jeśli znasz swoją przyjaciółkę od wielu lat i jesteś całkowicie pewna, że trafisz w jej gust, możesz poszukać ładnej bluzki, która będzie na niej dobrze się prezentować. Taki upominek spodoba się miłośniczkom stylu, które jednocześnie lubią prezenty, jakie należą do tych praktycznych. Na wszelki wypadek nie odrywaj jednak metki i zachowaj paragon. W razie gdyby bluzka nie pasowała na przyjaciółkę, zawsze możesz wymienić ją w danym sklepie. Jeśli solenizantka lubi natomiast różnego rodzaju herbaty, a jej parzenie uznaje za swego rodzaju rytuał, pomyśl nad eleganckim imbryczkiem, bądź zestawem pięknych filiżanek – świetny prezent do wykorzystania w czasie babskich pogaduszek.

włosy - odbicie
Autor: Steffan Fredrik Kylland
Źródło: http://www.flickr.com

Kosmetyki
Każda dama zabiega, by jak najlepiej wyglądać niezależnie od okoliczności. Jeżeli twoja znajoma lubi kosmetyki do makijażu, zaoferuj jej cienie lub szminkę rozpoznawanej firmy. Równie dobrym pomysłem będą również oryginalne perfumy damskie o ulubionym przez koleżankę zapachu. Jeśli nie wiesz co może dać jej przyjemność, postaraj się przygotować małe śledztwo i np. w czasie odwiedzin dowiedz się jakiej wody toaletowej używa. Perfumy Hugo Boss, czy innej popularnej marki na pewno sprawią jej przyjemność, ale możesz też zdecydować się na kompleksowy zestaw kosmetyków z tej samej linii zapachowej. Dzięki temu twoja znajoma otrzyma nie tylko wyjątkowe perfumy damskie, ale również płyn do kąpieli czy też balsam do ciała o podobnym zapachu.

Czas na relaks
Chciałabyś dać swojej znajomej coś naprawdę wyjątkowego? Daj jej karnet na zabiegi w salonie SPA i zaoferuj, że zajmiesz się dziećmi, gdy ona będzie odpoczywać. Jeśli wyjście raczej odpada, poszukaj najnowszej książki jej ulubionego autora, albo postaraj się o płytę cenionej przez nią wokalistki. Bez względu na to czy będą to wymienione już perfumy Hugo Boss, czy inny prezent, zapewne spodoba się przyjaciółce – przecież znacie się od dawna i na pewno trafisz w jej gust.